• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

March 2019
S M T W T F S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

GOŚCIMY

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

Kolejny ważny dzień w kalendarzu szkolnym – Dzień Edukacji Narodowej. Święto wszystkich, którzy uczestniczą w życiu szkoły – i nieważne w tym momencie jest, z jakiej perspektywy nań patrzą.

A ponieważ nasza egzystencja zazwyczaj zbyt kolorowa nie jest, to uczniowie obu szkół postanowili ją ubarwić. Przygotowane przez uczniów liceum pod kierunkiem Pani Agnieszki Kisielewskiej i Pani Kariny Kwiecińskiej przedstawienie,  symboliczne upominki dla nauczycieli, występy wokalne uczennic naszego ZSO – zapewniło nam to oderwanie się od prozy życia. Nie mogło się obyć również bez życzeń. W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym,w podziękowaniu za trudną pracę i ciągłe wskazywanie właściwej drogi, Samorządy Szkolne naszego ZSO złożyły wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz uśmiechu każdego dnia. A także aby w codziennej pracy odnajdowali sens podejmowanych wysiłków i satysfakcję z osiąganych celów. My ze swojej strony życzymy Uczniom sukcesów w różnych dziedzinach ich aktywności, a Rodzicom wielu powodów do dumy i radości.

Zdjęcia z uroczystości w dziale Galerie

 

Joomla Template - by Joomlage.com