March 2019

Kolejny ważny dzień w kalendarzu szkolnym – Dzień Edukacji Narodowej. Święto wszystkich, którzy uczestniczą w życiu szkoły – i nieważne w tym momencie jest, z jakiej perspektywy nań patrzą.

A ponieważ nasza egzystencja zazwyczaj zbyt kolorowa nie jest, to uczniowie obu szkół postanowili ją ubarwić. Przygotowane przez uczniów liceum pod kierunkiem Pani Agnieszki Kisielewskiej i Pani Kariny Kwiecińskiej przedstawienie,  symboliczne upominki dla nauczycieli, występy wokalne uczennic naszego ZSO – zapewniło nam to oderwanie się od prozy życia. Nie mogło się obyć również bez życzeń. W jednym z ważniejszych dni w całym roku szkolnym,w podziękowaniu za trudną pracę i ciągłe wskazywanie właściwej drogi, Samorządy Szkolne naszego ZSO złożyły wszystkim pracownikom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz uśmiechu każdego dnia. A także aby w codziennej pracy odnajdowali sens podejmowanych wysiłków i satysfakcję z osiąganych celów. My ze swojej strony życzymy Uczniom sukcesów w różnych dziedzinach ich aktywności, a Rodzicom wielu powodów do dumy i radości.

Zdjęcia z uroczystości w dziale Galerie