SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

luty 2019
N P W Ś C Pt S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 1 2

ZEGAR

ODWIEDZIŁO NAS

627595
dzisiajdzisiaj126
wczorajwczoraj484
w tym tygodniuw tym tygodniu126
w tym miesiącuw tym miesiącu8751
odwiedziło nasodwiedziło nas627595

GOŚCIMY

Odwiedza nas 186 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

W dniu 2 grudnia 2009 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 4 w Olsztynie im. Cypriana Kamila Norwida odbyła się II edycja Ogólnoszkolnego Dyktanda. Do rywalizacji przystąpiło 80 osób, wśród których znaleźli się zarówno uczniowie jak i nauczyciele naszego Zespołu Szkół oraz rodzice uczniów.

Wszyscy śmiałkowie postanowili zmierzyć się z niełatwymi zasadami ortografii języka polskiego. Wśród licznego grona gości, którzy zaszczycili swoją obecnością II Ogólnoszkolne Dyktando znalazła się Pani dr Renata Makarewicz z Instytutu Filologii Polskiej UWM, która przygotowała tekst dyktanda oraz Pani Beata Gajlewska, dziennikarka Radia Olsztyn, która odczytała dyktando.

 

W przerwie uczestnicy II Ogólnoszkolnego Dyktanda i zgromadzona publiczność mieli możliwość podziwiać występy wokalne uczennic Gimnazjum Nr 8 i VIII LO, oraz występy taneczne uczennic klas trzecich VIII LO. Wystąpili: Emilia Sadowska (I B LO), Gabriela Ługin (II A LO) - występy solowe; Martina Chrapkowska, Jesika Lewicka i Patrycja Sujkowska - wszystkie klasa II A LO; Dominika Wróbel - gitara (II B LO) i Angelika Szostak (II B GIM); zespół wokalny z Gimnazjum Nr 8; duet taneczny: Monika Grzybowska i Monika Jatowczyc z klasy III A Gimnazjum oraz zespół cheerleaderek w składzie: Martyna Słowik (II C LO) oraz Patrycja Hołub, Żaneta Kusik, Wioletta Zdunek (wszystkie III A LO). Imprezę prowadzili: Marta Deptuła (III A LO) oraz Michał Witkowski (II D LO).

W kategorii uczniów zwycięzcą okazał się Maciej Jachnowicz z klasy IC VIII LO im. C. K. Norwida w Olsztynie.  2 miejsce zajęła Emilia Górska, a trzecie Joanna Zbyszyńska - obie uczestniczki są uczennicami  Gimnazjum Nr 8 im. C. K. Norwida w Olsztynie

Wśród nauczycieli triumfował Pan Waldemar Cieślak, nauczyciel fizyki w Gimnazjum Nr 8 i VIII Liceum.

Zwycięzcom i organizatorce dyktanda Pani Karinie Kwiecińskiej - serdecznie gratulujemy, a wszystkich zapraszamy na III edycje Ogólnoszkolnego Dyktanda, która już w przyszłym roku.

Joomla Template - by Joomlage.com