listopad 2018

w tym miesiącuw tym miesiącu8993
odwiedziło nasodwiedziło nas587139

Zapraszamy do nas !

Gimnazjum nr 8 wraz z VIII Liceum Ogólnokształcącym wchodzi w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Cypriana Kamila Norwida. Szkoła jest usytuowana z dala od ruchliwych ulic, w zacisznym miejscu, wśród zieleni.

Specyfiką liceum jest Szkolny Ośrodek Siatkarski i klasy sportowe o specjalności piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, funkcjonujące w ramach porozumienia z Klubem Sportowym AZS UWM Olsztyn oraz Akademickim Klubem Sportowym OSW w Olsztynie. Uczniowie mają do dyspozycji profesjonalny sprzęt, trenują pod okiem wykwalifikowanych trenerów i osiągają sukcesy w skali miasta, regionu, kraju. Część z nich wchodzi później w skład kadry siatkarskiej klubu AZS.

PROPOZYCJE KSZTAŁCENIA

•  klasy o kształceniu ogólnym, z językiem angielskim i niemieckim
  •  klasa sportowa - piłka siatkowa dziewcząt i chłopców (klubowe wsparcie AZS UW-M Olsztyn i AKS OSW), z językiem angielskim i niemieckim

Gimnazjum współpracuje ze Szkołą Rezerw Olimpijskich w Piłce Siatkowej w Kaliningradzie.

Zapraszamy również do zapoznania się z informacją o szkole znajdującą się w zakładce: OFERTA SZKOŁY.

Zasady rekrutacji do Gimnazjum nr 8 im. Cypriana Kamila Norwida

Harmonogram rekrutacji – Gimnazjum nr 8 im. Cypriana Kamila Norwida

Regulamin  Rekrutacji do klas sportowych o specjalności piłka siatkowa dziewcząt i chłopców na rok szkolny 2013/2014

Zgoda Rodziców