SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

listopad 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

ZEGAR

ODWIEDZIŁO NAS

588530
dzisiajdzisiaj80
wczorajwczoraj735
w tym tygodniuw tym tygodniu1543
w tym miesiącuw tym miesiącu10384
odwiedziło nasodwiedziło nas588530

GOŚCIMY

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

stu2015Niech żyje bal...

 

 

 

Tradycja nakazuje, żeby na około 100 dni przed maturą odbyła się studniówka. Tak też się stało w nocy z 13 na 14 lutego 2015 r.

W części oficjalnej przedstawiciele tegorocznych maturzystów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Olsztynie powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość; rodzicom za codzienną troskę i za to, że to dzięki nim mogli być tu i teraz.

Oficjalnego otwarcia balu dokonała pani dyrektor Elżbieta Michalska. Życzyła młodzieży sukcesów w czasie egzaminów maturalnych i udanej zabawy.

Nadszedł czas na wspaniale zatańczonego poloneza. Młodzież, jak przystało na pierwszy w swoim życiu bal, prezentowała się niezwykle szykownie.Dziewczęta wystąpiły w pięknych kreacjach, a chłopcy w dobrze dobranych garniturach. Wyglądali świetnie, wzbudzając podziw u przybyłych na bal gości. Panowie z wielkim przejęciem poprowadzili do tańca swoje piękne partnerki. Na czas tej uroczystej i jedynej w swoim rodzaju nocy udało się odrzucić wszelkie troski i zmartwienia oraz sprawić, że królowały muzyka, taniec i dobry humor. 

Trzy lata w szkolnych murach to tak niewiele, ale pozostają w pamięci na całe życie. Czas dorastania ku dojrzałości ma w sobie niezaprzeczalny urok wspólnie przeżytych chwil, tych dobrych i tych złych. To one cementują przyjaźnie i sprawiają, że warto spotkać się nawet po wielu latach. Na pewno niezapomnianą chwilą będzie i ten studniówkowy bal.

 


Joomla Template - by Joomlage.com