Uczniowie klas 3a, 2b i 1a naszego gimnazjum przystąpili do realizacji projektu pod nazwą

CHRISTMAS CARD EXCHANGE 2016

we współracy z 27 szkołami z Europy.

Projekt polegał  na własnoręcznym przygotowaniu świątecznych kartek z życzeniami oraz  wysłaniu ich tradycyjną pocztą do innych szkół.  Nasi gimnazjaliści przygotowali  świąteczne kartki, jak również napisali życzenia w  języku angielskim i w języku odbiorcy.

etn01

etn02

Wysłaliśmy świąteczne kartki do uczniów ze szkół w Wielkiej Brytanii, Włoch, Albanii, Grecji, Rumunii, Turcji, Hiszpanii, Słowacji i Niemiec.

etn03

etn04

etn03

etn05

etn06

etn07

etn08

etn09

etn10

etn11

My też otrzymaliśmy już świąteczne życzenia od rówieśników ze szkół w Hiszpanii , Słowacji, Niemiec, Włoch, Rumunii i Grecji.

etn12

etn13

etn14

etn15

etn16

etn17

etn18

etn19

etn20

etn21

etn22

A to są podziękowania za pocztówki od kolegów z Włoch.

A special thanks to Greece,Germany and Poland for their cards .

They were very appeciated !
We wish you and your loved ones the best...an unforgettable Christmas made of simple and important values, full of love,peace and joy!
BUON NATALE my friends.

etn23

pozdrowienia

I jeszcze podziękowania od uczniów z Grecji.

Many many thanks from the 6th Primary School of Drama, Greece to Italy, Finland, Spain, France, Poland, Hungary, Greece, Slovakia and Turkey for your lovely Christmas cards! Best wishes for a happy new year!

grecja

I jeszcze następne podziękowania z Grecji

More Christmas cards from Poland, Turkey and Italy have arrived at my school. Liceo Artistico Statale Catalano Palermo, Esayan Armenian school- Instabul, Gymnasium- Olsztyn, Poland thank you very much for the joy your cards brought to our school.

grecja 01

grecja 02