Rollup

SUKCESY SPORTOWE ZSO 4 W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Piłka siatkowa chłopców

-       Złoty medal w Mistrzostwach Województwa Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

-       Złoty medal w Mistrzostwach Olsztyna Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

-       Złoty medal w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Kaliningradzie

-       Złoty medal w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Kownie

-       Złoty Medal w Mistrzostwach Województwa Juniorów

-       Srebrny i brązowy medal w Międzynarodowym Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej Chłopców w Essen

-       I miejsce klas II w Turnieju Wojewódzkim Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

-       II miejsce klas III w Turnieju Wojewódzkim Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

-       II miejsce klas I w Turnieju Wojewódzkim Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

-       IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Kadetów

-       III miejsce w Mistrzostwach Województwa Młodzików

-       Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików

-       Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Kadetów

-       Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów

-       II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów w Olsztynie

-       V miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów w Łebie

-       III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

-       III miejsce w Mistrzostwach Olsztyna Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Plażowej Chłopców

-       Uczniowie VII Liceum Piotr Szostek oraz Hubert Jankuniec powołani zostali na zgrupowanie treningowe zespołu Indykpol AZS występującego Plus Lidze.

 

Piłka siatkowa dziewcząt

-       Wicemistrzostwo Olsztyna Szkół Gimnazjalnych w Piłce siatkowej Dziewcząt

-       I miejsce w Mistrzostwach I Rejonu w Dobrym Mieście

-       I miejsce w Mistrzostwach Olsztyna w siatkówce plażowej

-       I miejsce w VIII Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Prezesa Fundacji Huberta Jerzego Wagnera

-       VII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Kaliningradzie

-       VIII miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej w Łebie

-       IV miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej w Bartoszycach

 

 

Informacje dodatkowe

Stała współpraca ze Szkołą Rezerw Olimpijskich w Piłce Siatkowej w Kaliningradzie oraz Centrum Sportu w Kownie i uczestnictwo w turniejach międzynarodowych.

Udział w rządowym „Programie upowszechniania sportu wśród dzieci i młodzieży piłki siatkowej” – w ZSO 4 działa jeden z największych w kraju Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.

Utworzenie Młodzieżowej Akademii Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego dla chłopców przy Gimnazjum Nr 8 i Akademii Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego przy VIII Liceum Ogólnokształcącym oraz Szkoły Patronackiej dla dziewcząt przy Gimnazjum Nr 8 - lokalnych sieci popularyzujących ten sport, wkomponowanych w system szkolenia S.O.S. pod patronatem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Akademia i Szkoła Patronacka objęły działaniem 5 olsztyńskich szkół podstawowych i 3 gimnazja. Ambasadorami Akademii są: Paweł Papke – prezes PZPS i Mariusz Szyszko – rzecznik prasowy reprezentacji Polski w piłce siatkowej.

 

Absolwent Gimnazjum nr 8 Jakub Kochanowski został Mistrzem Europy oraz Mistrzem Świata Kadetów w Piłce Siatkowej.

 

 

Sukcesy siatkarskie ZSO Nr 4 w poprzenichj latach

 

Rozgrywki szkolne:

  • I miejsceMistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych  (rok szkolny 2006/2007)
  • I miejsce Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych (rok szkolny 2006/2007)
  • I miejsce – Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych (rok szkolny 2007/2008)
  • I miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych  (rok szkolny 2007/2008)
  • IV miejsce – Ogólnopolska Gimnazjada w sportach halowych – uczestniczą mistrzowie województw, piłka siatkowa chłopców (rok szkolny 2007/2008)
  • IV miejsce – Młodzieżowy Turniej Plusa – ogólnopolski turniej piłki siatkowej z udziałem 4 najlepszych drużyn szkolnych w kraju (rok szkolny 2007/2008)
  • II miejsce – Mistrzostwa  Olsztyna Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców (rok szkolny 2010/2011)
  • II miejsce – Mistrzostwa Województwa  Warmińsko – Mazurskiego  w  Piłce  Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych (rok szkolny 2008/2009)
  • I miejsce – Mistrzostwa Olsztyna  w Piłce Siatkowej  Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych (rok szkolny 2010/2011)
  • I miejsce – Mistrzostwa Województwa Warmińsko – Mazurskiego w  Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych  (rok szkolny 2010/2011)
  • I miejsce –  Mistrzostwa Olsztyna w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół  Gimnazjalnych (rok szkolny 2011/2012)
  • II miejsce –  Mistrzostwa Województwa  Warmińsko – Mazurskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych (rok szkolny 2011/2012)

 

Rozgrywki klubowe – uczniowie klas sportowych reprezentujący Klub Sportowy AZS  UWM Olsztyn:

  • I miejsce – liga wojewódzka młodzików – sezon 2006/2007
  • I miejsce – liga wojewódzka kadetów (zespół I) –  sezon 2007/2008
  • II miejsce – liga wojewódzka kadetów (zespół II) –  sezon 2007/2008
  • 1/4 Mistrzostw Polski kadetów (zespół II) – sezon 2007/2008
  • I miejsce – liga wojewódzka kadetów – sezon 2008/2009
  • I miejsce – liga wojewódzka juniorów – sezon 2008/2009
  • I miejsce – liga wojewódzka kadetów – sezon 2009/2010
  • I miejsce – liga wojewódzka juniorów – sezon 2009/2010
  • II miejsce – liga wojewódzka młodzików (zespół I )- sezon 2009/2010
  • V miejsce – liga wojewódzka młodzików (zespół II) – sezon 2009/2010
  • VI miejsce – Finał Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików o Puchar Prezesa PZPS (zespół I) – sezon 2009/2010
  • VII miejsce – Mistrzostwa Polaki Kadetów – sezon 2009/2010
  • I miejsce -  liga wojewódzka juniorów (zespół I) – sezon 2010/2011
  • VII miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów – sezon 2010/2011
  • III miejsce – liga wojewódzka juniorów (zespół II) – sezon 2010/2011
  • 1/8 Mistrzostw Polski Juniorów (zespół II) – sezon 2010/2011
  • I miejsce – liga wojewódzka kadetów – sezon 2010/2011
  • ½ Mistrzostw Polski Kadetów  – sezon 2010/2011 (zespół I)
  • ¼ Mistrzostw Polski Kadetów – sezon 2010/2011 (zespół II)
  • I miejsce – liga wojewódzka młodzików (zespół I) – sezon 2010/2011
  • VI miejsce – Finał  Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików o Puchar Prezesa

PZPS sezon 2010/2011

  • IV miejsce – liga wojewódzka młodzików (zespół II) – sezon 2010/2011
  • I miejsce  – liga wojewódzka juniorów – sezon 2011/2012
  • ½ M mistrzostw Polski Juniorów – sezon 2011/2012
  • II miejsce – liga wojewódzka kadetów – sezon 2011/2012
  • ½ Mistrzostw Polski Kadetów – sezon 2011/2012
  • I miejsce – Mistrzostwa Polski Młodzików – sezon 2011/2012

 

Turnieje towarzyskie:

  • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetów (Malbork, 2006 )
  • I miejsce – X Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików o Puchar  Prezydenta Miasta Olsztyna (Olsztyn, 2006)
  • II miejsce – X Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna (2006)
  • I miejsce – Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Młodzików (Tomaszów  Mazowiecki, 2006)
  • II miejsce – I Memoriał Arkadiusza Gołasia (2006)
  • I miejsce – I Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Wójta Gminy Łąck (2007)
  • III miejsce – IX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzieży (Łeba, 2007)
  • I miejsce – XI Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna (2007)
  • III miejsce – II Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Wójta Gminy Łąck (2008 )
  • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetów (Malbork, 2008)
  • I miejsce – XII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna (2008)
  • III miejsce – 23 Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzików  „WOLA CUP”

(Warszawa, 2009)

  • II miejsce – Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Młodzieży (Łeba, 2010)
  • III miejsce – XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Juniorów o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko  – Mazurskiego (Olsztyn, 2010)
  • I miejsce – VI Turniej Piłki Siatkowej Juniorów o Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna (2010)
Joomla Template - by Joomlage.com