ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 4 IM. Cypriana Kamila Norwida w Olsztynie

ul. Turowskiego 3

tel./fax: 89 542-82-34
tel.: 89 542-82-14

Szkoła usytuowana jest przy ulicy Turowskiego 3 między osie­dlami Nagórki, Pieczewo i Jaroty w otoczeniu zieleni i boisk sportowych. To miejsce bezpieczne, odizolowane od ruchu samochodowego.

Kliknij na zdjęcie poniżej - zobaczysz naszą lokalizację!

Od samego początku istnienia szkoły dyrekcja starannie dobierała kadrę. Pracują tu ludzie o wysokich kwa­lifikacjach, wysokiej kulturze osobistej i pedagogicznej.
Nasza szkoła jest jedną z nielicznych placówek w Olsztynie w której wprowa­dzono monitoring.

Możemy poszczycić się laureatami konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz osiągnięciami w wielu dziedzinach spor­towych: lekkoatletyce, piłce siatkowej, koszykowej czy piłce ręcznej. Ponadto uczniowie naszego Gimnazjum trzykrotnie brali udział w Ogólnopolskim Turnieju EURO – QUIZ emitowanym przez Program 2 TVP.

Zapewniamy naszym uczniom:

• opiekę pielęgniarską i stomatologiczną;
  • smaczne i tanie obiady w stołówce szkolnej;
  • możliwość dokonania drobnych zakupów w sklepiku szkolnym;
  • dostęp do internetu w multimedialnej bibliotece;
  • zaangażowanie się w pracę Samorządu Uczniowskiego – współorganizowanie imprez szkolnych i klasowych;
  • korzystanie z wielu obiektów sportowych:
    • 3 sale gimnastyczne,
    • aula,
    • siłownia,
    • boiska szkolne,
  • naukę w systemie jednozmianowym.