• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

July 2019
S M T W T F S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

GOŚCIMY

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

stu2015Niech żyje bal...

 

 

 

Tradycja nakazuje, żeby na około 100 dni przed maturą odbyła się studniówka. Tak też się stało w nocy z 13 na 14 lutego 2015 r.

W części oficjalnej przedstawiciele tegorocznych maturzystów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Olsztynie powitali przybyłych na bal gości. Podziękowali dyrekcji szkoły, wychowawcom i nauczycielom za przekazaną wiedzę, cierpliwość i wyrozumiałość; rodzicom za codzienną troskę i za to, że to dzięki nim mogli być tu i teraz.

Oficjalnego otwarcia balu dokonała pani dyrektor Elżbieta Michalska. Życzyła młodzieży sukcesów w czasie egzaminów maturalnych i udanej zabawy.

Nadszedł czas na wspaniale zatańczonego poloneza. Młodzież, jak przystało na pierwszy w swoim życiu bal, prezentowała się niezwykle szykownie.Dziewczęta wystąpiły w pięknych kreacjach, a chłopcy w dobrze dobranych garniturach. Wyglądali świetnie, wzbudzając podziw u przybyłych na bal gości. Panowie z wielkim przejęciem poprowadzili do tańca swoje piękne partnerki. Na czas tej uroczystej i jedynej w swoim rodzaju nocy udało się odrzucić wszelkie troski i zmartwienia oraz sprawić, że królowały muzyka, taniec i dobry humor. 

Trzy lata w szkolnych murach to tak niewiele, ale pozostają w pamięci na całe życie. Czas dorastania ku dojrzałości ma w sobie niezaprzeczalny urok wspólnie przeżytych chwil, tych dobrych i tych złych. To one cementują przyjaźnie i sprawiają, że warto spotkać się nawet po wielu latach. Na pewno niezapomnianą chwilą będzie i ten studniówkowy bal.

 


Joomla Template - by Joomlage.com