• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

July 2019
S M T W T F S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

GOŚCIMY

Odwiedza nas 262 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

 DSC3236Młodzi bajki piszą

 

 

          10 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników II edycji konkursu literackiego "Młodzi bajki piszą", organizowanego przez ZSO Nr 4 im. C. K. Norwida, a adresowanego do uczniów olsztyńskich szkół podstawowych i gimnazjów.

Już po raz kolejny młodzi adepci sztuki pisarskiej podjęli trud tworzenia własnego tekstu i przygotowali bajki i baśnie w zgodzie z kryteriami zaproponowanymi przez organizatorów. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych prac jury składające się z nauczycieli – polonistów ZSO4 wyłoniło zwycięzców.

Nie było to łatwe. Pomysły autorów budziły podziw i zaskakiwały oryginalnością. Język i styl większości prac godny był profesjonalistów.

  W uroczystości wziął udział pan komisarz Marcin Świniarski, specjalista Zespołu Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, który wygłosił krótką prelekcję o tematyce profilaktycznej.

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe z rąk pani Elżbiety Michalskiej, Dyrektor ZSO Nr 4, zaś dla pozostałych uczestników i ich opiekunów przygotowano pamiątkowe dyplomy i podziękowania.

Wszystkim serdecznie dziękujemy!

< Przejdź do galerii >

Joomla Template - by Joomlage.com