pobraneNaszych Muszkieterów Trzech

Są młodzi, zdolni, realizują swoje pasje i marzenia. Od ponad dwóch miesięcy trenują z plus ligowym zespołem Indykpolu AZS Olsztyn. O kim mowa ?

Piotr Szostek, Hubert Jankuniec, Tomasz Koziatek – to właśnie oni – uczniowie naszego liceum dostali szansę dalszego rozwoju na najwyższym poziomie. Jednocześnie powinni stać się niczym latarnia dla młodszych kolegów pragnących również urzeczywistniać marzenia i rozwijać swoje pasje w klasach sportowych naszej szkoły. Coś, co na pierwszy rzut oka wydaje się być przepaścią nie do przebycia, okazuje się celem możliwym do osiągnięcia. Warunkiem jest praca i konsekwencja.

Młodsi też odnoszą sukcesy. Choćby podczas turnieju w Warszawie, gdzie wygrali pięć meczów z drużynami z kraju i z Litwy, przegrywając jedynie (i to 1:2) z drużyną SMS Spała, w której skupiona jest najzdolniejsza młodzież siatkarska z ich rocznika. Wśród starszych kolegów ze Spały jest także nasz absolwent Kuba Kochanowski - Mistrz Świata i Europy kadetów. Teraz następcy Kuby, Piotrka, Huberta i Tomka będą mierzyć siły na zamiary, a nie zamiary według sił, bo wszystko jest w ich zasięgu.

To jednak nie koniec sportowej drogi naszych muszkieterów. Trzeba wyznaczać następne cele i je realizować.

Powodzenia !