• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • DSC00516.jpg
  • galeria2.jpg
  • mlodzik.JPG

SZKOŁA BEZ PRZEMOCY

MIEJSCE PRZYJAZNE KSIĄŻCE

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

KSIĄŻKA DLA KRESOWIAKA

VIDEOTEKA

ZASŁUŻENI DLA DIABETYKÓW

PLATFORMA EDUKACYJNA

NAPISALI O NAS

SIATKARSKI OŚRODEK SZKOLNY

NASZA LOKALIZACJA

KALENDARZ

July 2019
S M T W T F S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

GOŚCIMY

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY

BIP

URZĄD MIASTA

pilkaZOSTAŃ MISTRZEM

 

 

W ZSO 4 od lat istnieją klasy sportowe o specjalizacji piłka siatkowa zarówno w Gimnazjum Nr 8, jak i  VIII LO. Chłopcy trenują równocześnie w AZS UWM Olsztyn. Zdobywają co roku czołowe lokaty w międzyszkolnych rozgrywkach miejskich i wojewódzkich. Reprezentują klub AZS UWM Olsztyn, osiągając czołowe lokaty na terenie województwa i w rozgrywkach o mistrzostwo Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Wygrywają turnieje o zasięgu ogólnokrajowym oraz turnieje międzynarodowe w Niemczech, Rosji na Litwie….

Najzdolniejszym i najbardziej zdeterminowanym w osiąganiu ambitnych celów zapewniamy szeroką i bezpieczną drogę do tego, by zostali mistrzami, podobnie jak wielu naszych absolwentów. Jeden z nich to Jakub Kochanowski, który zanim poszedł do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale, uczył się w naszym gimnazjum. Obecnie z powodzeniem reprezentuje zespół Plus Ligi Indykpol AZS Olsztyn. Kuba to kapitan  drużyny, która jest aktualnym Mistrzem Europy oraz Świata Kadetów oraz Mistrzem Europy Juniorów. Mistrzostwa Świata Juniorów przed nim, gdzie nasza drużyna będzie startowała w roli faworyta. Jego kolega z klasy - Piotr Szostek, który kontynuował naukę w naszym LO, jest obecnie w szerokim składzie Indykpolu AZS, na co dzień grając w II- ligowych rezerwach zespołu. W składzie Indykpolu jest także nasz uczeń – Szymon Kulik.

 Krzysztof Gulak to kolejny absolwent, który po skończeniu SMS Spała reprezentował Indykpol AZS Olsztyn, a w obecnym sezonie gra w lidze greckiej. Kilka lat wcześniej nasze LO ukończyli także JJakub Urbanowicz (obecnie Cerrad Czarni Radom) oraz Bartosz Mariański (GKS Katowice). 

Joomla Template - by Joomlage.com